PenkiGyvūnai
EN  RU

2018 m. Balandžio 25 d., Trečiadienis
 
Naujas žurnalo "Didysis šuo" numeris


'


Antrajame “Didžiojo šuns” numeryje: Peru plikieji, kinų kuoduotieji šunys ir padarai, panašūs į leopardus,- Katahulos šunys. Kurtų mylėtojams – istorija apie tai, kaip vipetų gerbėai parsivežė iš  Prancūzijos “velniuką”… Mėgstantys šunų sportą ras reportažą apie tarptautines Agility varžybas Rygoje.

Tęsiame pradėtą rimtą temą apie maisto papildus, sveiką mitybą. Rašome apie šunų dantų priežiūrą – šiame straipsnyje rasite kuponą nemokamam šunų gardumynui. Veterinarai rašo apie pododermą - letenų negalavimus.

Trečias žurnalo numeris išeis pirmomis balandžio dienomis, jame pristatysime rotveilerius ir dvi tarptautines šunų parodas, įvykusias Vilniuje.
Redaktorė Aurelija Staskevičienė


Nuo šiol žurnalą galite prenumeruotis internetu !!!
Jums tik reikės užpildyti trumpą formą.
Kad užsiprenumeruoti žurnalą „Didysis šuo“ spustelkite čia >>>>   

UAB „Penki kontinentai“ bendradarbiauja su žurnalo „Didysis šuo“ redakcija. Portale mylintiems šunis DOGS.5CI.LT galite pasiskaityti anksčiau išspausdintų straipsnių, įdomybių.  Įsigykite žurnalą "Didysis šuo ir jo draugai" elektroniniame knygyne www.books.lt .Apie žurnalo prenumeratą galite pasiskaityti čia. Elektroniniame fotografijų albume adresu www.albumas.lt arba mobiliu telefonu adresu wap.albumas.lt  galite peržiūreti didžiąją dali žurnalo „Didysis šuo“, bei vėliau pasirodžiusio „Didysis šuo ir jo draugai“ viršelių galeriją, albumo numeris 1353.

UAB "Penki kontinentai" ir žurnalas "Didysis šuo"

Žurnalo „Didysis šuo ir jo draugai“ redakciją galite rasti:
Laisvės pr. 77-307, LT-2022 Vilnius. Tel. (5) 2742771

Prenumeratos internetu galimybę teikia http://www.prenumerata.lt/

Informuokite redaktorius apie įžeidžiančius komentarus ir klaidas

Straipsnio komentarų skaičius: 80

Pridėti naują komentarą:

Vardas: El. paštas:


Portale paskelbta draudžiama informacija šalinama. Ją publikavęs asmuo atsako pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. (http://www.cyberpolice.lt)
 
video